mgr Agnieszka Kdłubowska

 

śpiew

gra na gitarze

zespoły muzyczne

 

O NAS

MUSIC        SCHOOL

w  Rembertowie

 

mgr Agnieszka Kdłubowska

 

śpiew

gra na gitarze

zespoły muzyczne

 

Eugenia Kwon-Kominek

 

pianino / fortepian 

zespoły muzyczne

 

 

Założycielka Music School w Rembertowie. Pianistka, aranżerka. 

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu oraz prestiżowej szkoły Ecole Normale de Musique w Paryżu. Ukończyła Studium Pedagogiczne.

 

Posiada 15-letnie doświadczenie w nauczaniu gry na fortepianie. 

 

Jest muzykiem czynnym - koncertuje oraz tworzy ciekawe projekty artystyczne m.in. koncerty edukacyjne mające na celu rozpowszechnianie muzyki wśród dzieci i młodzieży. 

 

Koncertowała solo oraz kameralnie w wielu prestiżowych miejscach w Polsce (m.in. Filharmonia Narodowa w Warszawie, Uniwersytet Muzyczny w Warszawie, Mazowiecki Instytut Kultury, Radio Gdańsk), Rosji, Hiszpanii, Francji, Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii.

 

Brała udział w tourne po Europie wraz z zespołem wykonując Musical "Upiór w Operze" na największych scenach Europy. 

 

Uczestniczyła w licznych międzynarodowych warsztatach muzycznych prowadzonych przez znakomitych pianistów, aby udoskonalić swój warsztat pianistyczny.

 

Jej autorski projekt artystyczny dedykowany twórczości Stanisława  Moniuszki zadebiutował wraz z jej zespołem w Filharmonii Narodowej w Warszawie (2019).

 

Od grudnia 2018 jest członkinią zespołu Eight Hands Quartet www.eighthandsquartet.pl

 

Kocha muzykę Chopina i Prokofiewa oraz jazz, interesuje się architekturą, fotografią oraz dobrym jedzeniem. 

 

Karolina Markowska

 

pianino / fortepian

wokal

zespoły muzyczne

 

 

 

wykładowca, pedagog, dyrygent. Absolwentka studiów magisterskich Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Obecnie studentka studiów magisterskich w specjalności wokalistyka chóralna i dyrygentura chóralna na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

 

Swoją wiedzę w kształciła na studiach podyplomowych: Rytmika i Kształcenie Słuchu w Szkolnictwie Muzycznym I st. organizowanych przez Akademię Sztuki w Szczecinie oraz licznych kursach.

 

Brała udział wielu konferencjach naukowych o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym. Aktywnie zaangażowana w edukację muzyczną dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

 

Pracowała jako pedagog w szkole muzycznej, ogólnokształcącej oraz instytucjach kulturalnych.

 

Obecnie wykładowca Pedagogium- Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie. Realizując program Instytutu Muzyki i Tańca „Krytyka Muzyczna 2.0” była jurorem podczas „Międzynarodowego Konkursu Muzyki Polskiej im. S. Moniuszki” w Rzeszowie, oceniając pianistów oraz zespoły kameralne.

 

Jako pianistka i saksofonistka nagrała soundtrack do filmu „ Kanadyjskie Sukienki”

 

Piotr Pacak

 

gitara

gitara basowa

zespoły muzyczne

 

Basista, kompozytor, producent pochodzący z Warszawy. Aktywny muzyk na polskiej scenie rozrywkowej. Absolwent Szkoły im. Krzysztofa Komedy na wydziale Muzyki Rozrywkowej.


Od ponad 10 lat współpracuje i współpracował z gwiazdami Polskiej sceny, m in. Agnieszka Chylińska, Katarzyna Cerekwicka, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Magda Tul, Lari Lu, Beata Orbik, Łaki Łan

Paweł Kominek

 

śpiew klasyczny

zespoły muzyczne

 

Studiował na wydziale wokalno-aktorskim w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. 

Współpracował przy wielu projektach artystycznych biorąc czynny udział w spektaklach organizowanych pod kierunkiem znakomitego aktora i reżysera Grzegorza Chrapkiewicza współpracującego m. in.  z Teatrem Wielkim w Warszawie.

Jego rola w projekcie "I like Chopin" zyskała wiele pozytywnych recenzji oraz zaowocowała kolejnymi projektami artystycznymi. 

Paweł Kominek przede wszystkim współpracuje z żoną Eugenią Kwon-Kominek - pianistką.  

Copyright © 2018 Art of MusicAL